Language:

Välkommen till PV Systems


Benny Kjellgren
VD
0502-235 01
benny@pvs.se

Roger Käll
Vice VD/Marknadschef
0502-235 02
roger@pvs.se

Maria Dahlström
Ekonomi/Administration
0502-235 00
maria@pvs.se

Håkan Hedgren
Teknisk chef
0502-235 03
hakan@pvs.se

Siewert Nilsson
Marknad/Försäljning
0502-235 04
siewert@pvs.se

Jie Sköld
Inköp/Marknadsassitent
0502-235 10
jie@pvs.se

Anders Persson
Kvalité/Leveransansvarig
0502-235 11
anders@pvs.se

Anton Andersson
Montageledare
0502-235 12
anton@pvs.se

Fredrik Lind
Robotteknik
0502-235 13
fredrik@pvs.se

Göran Ahlgren
Automationstekniker
0502-235 23
goran@pvs.se

Ingemar Thilen
Automationstekniker
0502-235 22
ingemar@pvs.se

Mats Gustavsson
Automationstekniker
0502-235 21
mats@pvs.se

Denny Fritsche
Automationstekniker
0502-235 24
denny@pvs.se

Samuel Byström
Robotteknik
0502-235 14
samuel@pvs.se


Postadress
Box 24
522 21 Tidaholm
   
Besöksadress
Skaftgatan 1
522 30 Tidaholm
   
Telefon: 0502-235 00
E-mail: info@pvs.se
 
Org nr: 556671-1437
Bankgiro:    5637-6395
VAT nr SE55667143701
 
 

 
PV Systems
Skaftgatan 1
522 30 TIDAHOLM
Tel: 0502 - 235 00
Mail: info@pvs.se
ISO 14001 Miljö Certifierad Kuka Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Soliditets värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Soliditets databas.