Denna webbplatsen använder cookies, genom att surfa vidare accepterar ni detta. Jag förstår Läs mer om cookies

Välkommen till PV Systems

Försäljning

Industriautomation


Roger Käll
VD / Försäljningschef
0502-235 02
roger@pvs.se

Anders Schyberg
Försäljningsingenjör
0502-235 05
anders.schyberg@pvs.se

Legotillverkning / Montage


Siewert Nilsson
Försäljningsingenjör
0502-235 04
siewert@pvs.se

Anders Persson
Försäljningsingenjör
0502-235 11
anders@pvs.se

Anton Andersson
Försäljning / Projektledning
0502-235 12
anton@pvs.se
 

Service / Eftermarknad


Siewert Nilsson
Försäljningsingenjör
0502-235 04
siewert@pvs.se

Administration / Ekonomi


Maria Dahlström
Ekonomi / Administration
0502-235 00
maria@pvs.se

Teknik


Anders Schyberg
Teknisk chef
0502-235 05
anders.schyberg@pvs.se

Jimmy Salker
Mekanisk konstruktör / projekt
0502-235 15
jimmy@pvs.se

Christoffer Silvander Ek

Mekanisk konstruktör / projekt
0502-235 03
christoffer@pvs.se

Karl Susi
Automationsingenjör
0502-235 16
karl@pvs.se

Daniel Blomstrand
Automationsingenjör
0502-235 18
daniel.blomstrand@pvs.se

Fredrik Lind
Automationsingenjör / Robotteknik
0502-235 13
fredrik@pvs.se

Denny Fritsche
Automationstekniker / Robotteknik
0502-235 24
denny@pvs.se

Samuel Byström
Robotteknik
0502-235 14
samuel@pvs.se
 

Produktion


Rose-Marie Gård
Produktionschef
0502-235 17
rosa@pvs.se

Jie Sköld
Inköp / Beredning
0502-235 10
jie@pvs.se

Ingemar Thilen

Automationstekniker
0502-235 22
ingemar@pvs.se

Mats Gustavsson
Automationstekniker
0502-235 21
mats@pvs.se

Teddy Dethklang
Montör/ Godshantering
0502-235 23
teddy@pvs.se

Daniel Landberg
Automationstekniker
0502-235 26
daniel@pvs.se

Mats Gustafson
Kvalité/Logistik
0502-235 23
mats.gustafsson@pvs.se

Mikael Thorén
Automationstekniker
0502-235 27
mikael@pvs.se


Postadress
Box 24
522 21 Tidaholm
   
Besöksadress
Skaftgatan 1
522 30 Tidaholm
   
Telefon: 0502-235 00
E-mail: info@pvs.se
 
Org nr: 556671-1437
Bankgiro:    5637-6395
VAT nr SE55667143701
 
 

 
  • Kuka
  • ABB
  • ISO 14001 Miljö Certifierad
  • Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Soliditets värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Soliditets databas.
© 2020 PV Systems AB
Skaftgatan 1,
522 30 TIDAHOLM
  • Kuka
  • ABB
  • ISO 14001 Miljö Certifierad
  • Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Soliditets värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Soliditets databas.

Kontakt

Tel: 0502 - 235 00
Mail: info@pvs.se

Välj språk

English
Svenska
© 2020 PV Systems AB