Denna webbplatsen använder cookies, genom att surfa vidare accepterar ni detta. Jag förstår Läs mer om cookies
Language:

Välkommen till PV Systems



 

Roger Käll
VD / Försäljningschef
0502-235 02
roger@pvs.se

Benny Kjellgren
0502-235 01
benny@pvs.se

Maria Dahlström
Ekonomi / Administration
0502-235 00
maria@pvs.se

Rose-Marie Gård
Produktionschef
0502-235 17
rosa@pvs.se

Anders Schyberg
Teknisk chef / Försäljningsingenjör
0502-235 05
anders.schyberg@pvs.se

Håkan Hedgren
Maskinsäkerhet / Teknik
0502-235 03
hakan@pvs.se

Siewert Nilsson
Försäljningsingenjör
0502-235 04
siewert@pvs.se

Anders Persson
Försäljningsingenjör
0502-235 11
anders@pvs.se

Anton Andersson
Försäljning / Projektledning
0502-235 12
anton@pvs.se

Jie Sköld
Inköp / Marknadsassistent
0502-235 10
jie@pvs.se

Jimmy Salker
Mekanisk Konstruktör
0502-235 15
jimmy@pvs.se

Ingemar Thilen
Automationstekniker
0502-235 22
ingemar@pvs.se

Mats Gustavsson
Automationstekniker
0502-235 21
mats@pvs.se

Daniel Landberg
Automationstekniker
0502-235 26
daniel@pvs.se

Teddy Dethklang
Montör/ Godshantering
0502-235 23
teddy@pvs.se

Karl Susi
Automationsingenjör
0502-235 16
karl@pvs.se
 

Daniel Blomstrand
Automationsingenjör
0502-235 00
daniel.blomstrand@pvs.se

Fredrik Lind
Automationsingenjör
0502-235 13
fredrik@pvs.se

Denny Fritsche
Robotteknik / Automationstekniker
0502-235 24
denny@pvs.se

Samuel Byström
Robotteknik
0502-235 14
samuel@pvs.se



Postadress
Box 24
522 21 Tidaholm
   
Besöksadress
Skaftgatan 1
522 30 Tidaholm
   
Telefon: 0502-235 00
E-mail: info@pvs.se
 
Org nr: 556671-1437
Bankgiro:    5637-6395
VAT nr SE55667143701
 
 

 
PV Systems
Skaftgatan 1
522 30 TIDAHOLM
Tel: 0502 - 235 00
Mail: info@pvs.se
Kuka ABB ISO 14001 Milj� Certifierad Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Soliditets värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Soliditets databas.